Лікування грижі без операції – це мрія багатьох, хто потерпає від цього недугу. Біль, дискомфорт та неможливість вести активний спосіб життя – ось супутники такого захворювання як міжхребцева грижа (кила).
Чому утворюється міжхребцева кила (грижа)?
Парадокс цього захворювання хребта полягає у тому, що грижа виникає як у тих, хто веде малорухливий спосіб життя, так і в тих, хто активний та спортивний.
Природа утворення кили хребта (грижі)
Хребет людини має складну будову та виконує щодня безліч функцій, надзвичайно важливих для життя людини.
Хребет – це опора всього організму: тканин, органів та систем, а також захист нашого спинного мозку. За своєю будовою кожний окремий хребець, який формує хребет, є різним і неповторним. Хребці у певній послідовності формують хребет та його вигини. Для амортизації руху хребців, захисту їх від тертя та травм між кожним окремим хребцем є міжхребцеві диски. Міжхребцеві диски складаються з:
- зовнішнє фіброзне кільце
- внутрішнє пульпозне ядро.
Якщо зовнішнє фіброзне кільце пошкоджується за якихось обставин виникає протрузія, а ось розрив фіброзного кільця та вихід пульпозного ядра назовні – є міжхребцева грижа або кила.
Яка причина утворення грижі міжхребцевої ділянки хребта?
Що може призвести до ураження фіброзного кільця до утворення протрузії та пізніше кили (грижі)?
Найпершими причинами утворення грижі є:
- Травми
- Неправильні навантаження у тренажерному залі
- Фізична робота, повязана з носінням важких предметів
- Генетична схильність до дегенерації фіброзного кільця
- Різка зміна ваги, особливо набір зайвої ваги.
Цікавий факт! Лікарі, які вивчали достеменно причини утворення кил (гриж) встановили, що найбільше у цій категорії курців.
Як лікувати грижу без операції?
- Профілактика. На першому місці, звісно, профілактика і нікуди від цього не подінешся. Чому? Доведено, що мінімальні ураження фіброзного кільця можуть загоїтися протягом декількох тижнів. І, якщо ви отримали травму чи відчуваєте біль у хребті є спеціальні мануальні, масажні техніки, які допомагають відновити кровообіг у цій ділянці. Особливо помічний для запобіганню утворення кил (грижі) хребта – є сеанс остеопатії. Лікар остеопат своїми руками та м’якими спеціальними техніками буквально відновлює зв’язки в тканинах.
- Лікувальна гімнастика
- Фізичні процедури
- Суха витяжка хребта
Міжнародний Центр Академія Грація Оксани Слінько вже більше 10 років займається корекцією постави та лікуванням міжхребцевих кил (гриж) без операцій. Авторська методика, яка поєднує в собі більш як 3500 лікувальних вправ, суху витяжку хребта, масажі, остеопатію та фізичні процедури практично безболісно допомагає позбутися протрузій та кил хребта.
Звертайтеся в Академію Грацію та назавжди позбудьтеся болей в спині, шиї та стопах.
Більше прочитати про лікування міжхребцевих кил (грижі) можна тут:
Залишилися запитання? Дзвоніть нам: +38(098) 366 98 86
Та долучайтесь у соціальні мережі – там багато корисного.