+38(098) 366 98 86

Оксана Слінько точно знає, що відчувають її пацієнти зі сколіозом. Історія лікування сколіозу успішної жінки.

Усі знають вислів: “За усмішкою успішної жінки завжди є історія боротьби”. Сьогодні ми хочемо розповісти Вам як з’явилася Академія Грація і неймовірно ефективна авторська методика Оксани Слінько.

Підлітковий сколіоз – початок історії

Уявімо собі 14-ти літню дівчинку, яка частіше сумна і замкнена, не схожа на своїх однолітків. Ні, це не риса характеру чи захцянки – в цієї дівчинки серйозні проблеми з поставою. Її спина викривлена, а спорт чи рухливі ігри даються із великими труднощами. Хода вже має характерні ознаки кульгавості. Спочатку цим симптомам і не надавили змісту, а пізніше на медогляді виявляється, що усе це серйозне порушення постави, а правильніше – S-подібний сколіоз з викривленнями у грудному і поперековому відділах хребта, що спричинило вкорочення однієї ноги на 6 см.

Тепер зрозуміло, що з таким діагнозом не те щоб до олімпійських рекордів, навіть до звичних дитячих руханок далеко. Лікарі заборонили спорт, змусили носити незручний корсет,а для ноги був виготовлений протез. Медицина могла запропонували лише операцію, яка б на все життя змусила шкутильгати, а в разі невдачі – посадила б в інвалідний візок…

Усе це відбувалося у час підліткового періоду, коли для дівчини зовнішність і відчуття власної привабливості надзвичайно важливі.

Дівчині хотілося сховатися від усього світу. Допомагали заняття скульптурою, читання, малювання, відволікали від недугу, але негативно впливали на спину, провокуючи швидку динаміку розвитку сколіозу. На цьому етапі вже з’явилися болі у спині. Це в комплексі з погіршенням зору змусили відмовитися від омріяного вступу в художнє училище І.Труша. Уявіть тільки ,скільки розпачу для дитини 15 років.

Лікування у санаторіях за допомогою стандартної ЛФК та гімнастики давалося через біль і сльози… Здається, дівчина хотіла здатися і погодититися на операцію щохвилини, коли її змушували проходити через цей біль і насмішки…

Боротьба за рівну поставу починається – дороги назад немає!

Можливо когось і  зламає такий розвиток подій, але повірте, тільки не Оксану Слінько. У своїх 15 років ця дівчина з неймовірно впертою вдачею сказала собі, що якийсь там сколіоз її не зламає і її життя буде повноцінне і щасливе.

Як вилікувати сколіоз вдома? Як вилікувати сколіоз самостійно? Ці два питання були найважливіші саме зараз!

Настав абсолютний новий етап у житті – щоденні заняття спортом, вправами для укріплення спини, пресу, щоденний біг, плавання. Разом, уявіть собі 4 години кожний день – це був час боротьби за рівну спину і впевнену ходу.

Оксана поглинала книжки та журнали, де згадувалися практики з йоги, пілатесу та інших напрямів, які могли б допомогти вирівняти спину. Сльози від виконання вправ змінювалися на пружні м’язи та підтягнуте тіло.

Аеробіка – нове захоплення на шляху лікування сколіозу

Щоденні витривалі заняття дали свої перші результати – хода стала біль плавною. Але радіти було ще рано, тому лікування сколіозу гімнастикою потрібно було продовжувати. Оксана захопилася аеробікою і навіть записалася на заняття разом з подружками. Несподіване розчарування спіткало 15-ти річну дівчину на 1 занятті – вона не може робити вправи, які з легкістю робили інші. Було прийняте рішення не відвідувати групові заняття, але за ним одразу послідувало інше рішення – займатися аеробікою вдома ще дужче і ще більше. Сльози, біль та заняття до спазмів у м’язах – це новий етап у житті Оксани. Допомагали лише масажі, які робили мама.

Здається усе тримається на впертості Оксани Слінько і немає в тому змісту та результату?

Доля скорилася і лікарі на черговому медогляді розводять руками і не розуміють, звідки взявся такий позитивний прогрес у той, кому пророчили лише операцію або інвалідний візок!!! Оксану знімають з обліку і це – перша перемога на шляху лікування сколіозу фізичними навантаженнями.

Народження успішної жінки – Оксана Слінько

Захоплення аеробікою стало для Оксани не тільки хобі, а справжньою пристрастю, яка вогнем запалювала її на впевненний рух далі. Відтепер вправи з аеробіки вона виконувала граційно і легко, тіло отримало красиву форму, хода відтепер рівна і ніяких виразних порушень постави. Ніхто вже не вірив, що цілих 6 см було різниці між довжиною ніг!!!

Але ж відомий усім закон збереження енергії спрацював і з цією впертою дівчиною. Кропітлива праця над собою навчила Оксану Слінько легко і просто підібрати потрібні вправи, складати ефективні комплекси на різні потреби, а особливо вправи для гнучкості хребта і здорової спини. Непомітно навколо почали з’являтися дівчата, які потребували допомоги у таких комплексах. Утворилася група дівчат, які займалися під керівництвом колись безнадійної сумної дівчинки з кривою спиною. Дуже швидко груп стало вже чотири, клієнти просто поглинали знання і досвід Оксани, а результати звісно були позитивні, адже тільки той, хто пройшов через біль і сльози зцілення може зцілювати!

Саме цей період – це нароження успішної, а згодом відомої на всю Україну Оксани Слінько – реабілітолога, автора єдиної в світі програми: лікувальна гімнастика, яка лікує сколіоз і плоскостопість без операції.

 

Шлях успіху, який триває і сьогодні

За свій 25-річний досвід Оксана Слінько діагностувала і вилікувала точно півсотні тисяч пацієнтів. Важкі і, здається, безнадійні випадки сколіозу тепер в її пацієнтів викликають спогади власної історії, що пробуджує ту саму впертість боротьби за результат. Це і є секрет її авторської методики – власна біль, яка зробила її сильною не дозволяє її пацієнтам розслаблятися, халявити, а працювати до десятого поту, виконуючи вправи з методики, яких, до речі, більше 3500!!!

Часто зустрічаються випадки копіювання методики і плагіату, але ці псевдореабілітологи не розуміють, що успішність і результативність методики Академії Грації у вогні, запалі та інтузіазмі самої Оксани Слінько, а не самих вправах.

До речі, про Академію Грація. Центр корекції постави! Засновницею та президентом Академія Грація Оксана Слінько стала у 2008 році, коли вже була відома і впізнавана.

Чи знали Ви, що Оксана Орестівна була, і до цього дня є, учасником топових передач на ТБ, де виступає в ролі Експерта (Говорить Україна, наприклад), вела рубрики в постійних телепередачах Львівське телебачення “Уроки Здоров’я”, де знімала відео-поради здорового способу життя, вправи для рівної постави, здорової спини, суглобів і різні поради на кожен день для міцного здоров’я. Навіть літала у Москву на канал ОРТ. Часті ефіри на радіо Львівська Хвиля, Радіо Люкс  та різні інтерв’ю у відомих газетах (Львівський Замок, Експрес), участь в сотнях семінарах, суддівство чемпіонатів з масажу, конкурсів краси також в скарбничці досвіду. Зараз вона викладає у відомому університеті практичні семінари для реабілітологів. Головне – автор безлічі патентів на свою методику, що означає унікальність і ефективність їх в лікуванні сколіозу..

Більше про здобутки за посиланням https://www.akademia-gracia.com/pro-likarya/

Для тих, хто знає Оксану Слінько та історію її успіху – пройти діагностику та лікуватися у її Центрі корекції постави – це справжня честь.

Не дивлячись на успіх, впізнаваність і такий досвід, Оксана Слінько – це щира, завжди усміхнена і відкрита до допомоги іншим жінка. Вона повна енергії та горить бажанням творити і створювати. Завжди у пошуках вдосконалення сервісу та  роботи в своєму Центрі корекції постави.

Ми усією командою захоплюємся та підтримуємо Оксаною Слінько і вважаємо, що вона усіх нас заряджає своєю енергетикою і бажаємо Вам прийти в Центр Академія Грація і спробувати авторську діагностику, яка триває цілих 2 години і точно здатна дослідити кожний сантиметр Вашої спини.

Повірте, Оксана Слінько точно знає, як лікувати сколіоз!

Про авторську методику діагностики та лікування сколіозу/плоскостопості Оксани Слінько – як результат власної перемоги над сколіозом

Ця стаття – історія з життя Оксани Слінько дуже корисна для тих, хто чує про Академію Грація вперше.

Методика Оксани Орестівни дозволяє відновити і стабілізувати симетрію тіла без ліків і хірургічного втручання. Комплекс вправ складається з двох частин:

  1. Мобілізація. Під час активних фізичних навантажень та вправ м’язи зміцнюються.
  2. Редресація. Процес, під час якого хребет розвантажується.

Поєднання навантаження й розвантаження хребта дозволяє сформувати м’язовий корсет і почати жити повноцінно.

Почніть знайомство з Центром Академія Грація приємним спілкуванням з нашими адміністраторами та запишіться на діагностику до Оксани Слінько. Ми гарантуємо Вам заряд енергії та впевненість у тому, що ваша спина у надійних руках.

Телефон / вайбер 098 366  98886

Постава – фасад душі!

Інші новини