+38(098) 366 98 86

Як лікувати сколіоз вдома без наслідків?

Доступність комплексів лікування постави в YouTube та соціальних мережах просто шалена. Челенжі, марафони, платні та безкоштовні онлайн-трансляції. Здається, було б тільки бажання.

У чому небезпека виконання лікувальних вправ вдома?

По-перше. Відсутність діагностики та рекомендацій лікаря. Якщо ви зненацька вирішили від завтра лікувати сколіоз, який у вас знайшла сусідка, усіма вправами, які тільки знайшли. Знайте – буде біда. Сколіоз, плоскостопість та інші захворювання ОРА можуть зпрогресувати різко чи викликати больові ускладнення.

По-друге. Навряд цей комплесь десь інтернету створювався спеціально для вас, з урахуванням конкретної ситуації.

По-третє. Найчастіше рекомендації щодо дихання та виконання техніки відсутні. Вам просто кажуть: “ А зараз лодочка 10 раз”   і, можливо покажуть в одному ракурсі.

Що радить реабілітолог Академія Грація у Львові?

 1. Якщо ви не проходили діагностики професійної і вам просто здається, що щось не так, НІКОЛИ не купуйте чи не завантажуйте суто лікувальні комплекси. Оберіть профілактичну гімнастику, універсальну і без обтяжень на ногах чи руках, максимум легкі гантелі.
 2. Проведіть самодіагностику сколіозу. Є у наших попередніх статтях. Де всього за 10 хв ви зрозумієте, про які відхилення йде мова.
 3. Якщо вправи для лікування сколіозу вдома для дитини, ніколи не залишайте дитини на одинці і кожну вправу потрібно повільно і акуратно вивчити, а вже потім повторювати певну кількість раз.
 4. Ніяких онлайн-трансляцій для лікування сколіозу вдома! Не встигаючи за темпом “тренера” ви заподієте собі незворотної шкоди. Займатися можна тільки по завантажених професійних комплексах, де при потребі можна поставити паузу і розучити вправу.
 5. Купити відео комплекс для корекції постави вдома варто лише той, де інструктор чітко і ясно пояснює:
 • Назву вправи
 • Техніку виконання
 • Дихання
 • Кількість раз у підході і кількість підходів необхідну для ефекту.
 • Інструктор працює з вами у реальному часі, а не сидить на коврику ф тільки диктує, як робити вправи.

Варто чи ні лікувати сколіоз вдома?

 • Якщо Ви ніколи не займалися спортом і Вам вже і зараз хочеться стати фітнес-бікіні моделлю чи бодібілдером – у нас погані новини. Ризик отримати травми чи пошкодити хребет чи суглоби дуже великі. Почніть з самих азів, з елментарного та простого.
 • Проте, якщо до вимушеного карантину Ви час-від-часу приділяли час спорту, ходили пішки, вам можна пробувати онлайн-тренування, з урахуванням наших рекомендацій.
 • Лікування сколіозу вдома неможливе без консультацій та діагностики, проте можлива корекція постави та профілактика ускладненням, але тільки по професійним відео матеріалами. Краще купити якісний комплекс для корекції постави в домашніх умовах, аніж зробити ситуацію гірше.

Міжнародний Центр корекції постави Оксани Слінько “Академія Грація” у Львові вже 12 років успішно лікує сколіози 1-3 ступеня, плоскостопість, проблеми з суглобами та порушеннями постави.

Як лікувати сколіоз/плоскостопість/сутулість з Академія Грація?

 1. Зараз, коли заняття в залах лікувальної гімнастики заборонені, ми працюємо в режимі онлайн та консультацій.
 2. Ви можете обрати інструктора та працювати з ним індивідуально, опрацьовуючи вправи з авторської методики Оксани Слінько під чітким контролем інструктора.
 3. Купити відеокомплекс вправ для корекції постави від Оксани Слінько. Комплекс розрахований на усі рівні підготовки і поступово з кожним наступним заняттям йде укріплення м’язів, які утримують хребет, усувається сутулість та порушення постави.

Подивіться коротке відео про наш унікальний комплекс вправ для покращення постави від Оксани Слінько і зробіть вибір у сторону рівної спини, без болю та скутості руху. Ціна відео доступна, формат зйомки зрозумілий та чіткий, усього відео до години часу. Що є повноцінним тренуванням.

Усі деталі за номером +38 098 366 9886

Постава – фасад душі!

Інші новини