+38(098) 366 98 86

Яка профілактика сколіозу в домашніх умовах? Перевірка постави за 1 хвилину

Найперше, що можна робити, щоб уникнути сколіозу – це проводити регулярні домашні перевірки. Зараз з сучасними смартфонами це можна зробити за 1 хвилину!

Як?

1 варіант: Вам потрібен асистент, мобільний телефон

2 варіант: потрібна мотузка або нитка натягнута чітко вертикально.

 1. Попросіть Вас сфотографувати 4 рази: лицем, спиною і різних боків, використовуючи спеціальне налаштування “сітка” або пізніше нанесіть лінії у будь-якому фоторедакторі. Якщо не Ви не впевнений користувач, тоді можна акуратно повісити нитку чи мотузку.
 2. Елементарно різницю у висоті плечей буде видно одразу.
 3. Прекрасно буде видно чи грудна клітина симетрична та кістки тазу.
 4. Так само зробіть фото тільки ніг і ви точно побачите чи завалюються стопи в якийсь бік, чи торкаються коліна, чи однакова довжина ніг..
 5. Для стоп зробити “мокрий тест”. Змочіть злегка ступню і поставте її на м’яку тканину чи папір. Оцініть свій відбиток. Як виглядають пальці, на яку сторону сильніше надавила нога (вальгусне чи варусне зміщення).
 6. На фото з боків найголовніше завдання роздивитися плечі, лопатки, прогин в спині та живіт. Плечі мають бути опущені і не видаватися вперед. Лопатки повинні злегка виділятися, а не стирчати. Прогин або природній лордоз – помірний. Живіт не випадаючий. Якщо сильний прогин і живіт виступає вперед в нижній частині – явна ознака кіфозу.
 7. Вертикальна лінія на фото (чи натягнута мотузка) повинна проходити чітко по хребту від маківки до крестця. Так буде ясно видно чи є деформації хребта.
 8. Роздивляючись вертикальну лінію, зверніть увагу на лінію талії, чи вона симетрична, чи однакова довжина рук.
 9. Уважно роздивіться шию, чи є нахил шиї, чи вона має зміщення вперед.

 

Які ще можна дати поради для профілактики сколіозу, окрім уважного регулярного  обстеження?

7 правил рівної постави, щоб уникнути сколіозу

 1. Помірне фізичне навантаження. Виконувати симетричні вправи з невеликою вагою, а краще за все, із вагою власного тіла.
 2. Проходити профілактичні курси лікувального масажу (не менше 10)
 3. Обирати правильне взуття для щоденних справ і окремо для спорту.
 4. Правильно харчуватися, уникати надмірної ваги та авітамінозу.
 5. Обирати в міру твердий матрац та ортопедичну подушку
 6. Не носити сумку на одному плечі.
 7. Правильно сидіти за комп’ютером.

Якщо у вас виникли болі у спині (під час довгого сидіння/стояння/ходіння), ви не можете довго утримувати правильне положення спини сидячи, заняття спортом супроводжуються дискомфортом – однозначно потрібно пройти професійне обстеження хребта та стоп.

Для того, щоб пройти достовірну діагностику, отримати реальні результати обстеження, потрібно обирати реабілітаційний центр з великим досвідом, хорошими відгуками та доступними результатами від лікування до/після

Пропонуємо авторську діагностику хребта та стоп в Академії Грація. Міжнародний Центр корекції постави Оксани Слінько.

 1. Наша діагностика є унікальною розробкою, запатентованим винаходом Оксани Слінько, президента нашого Центру.

Що це? Це розширене комплексне обстеження опорно-рухового апарату, воно проводиться 2 години.

 1. Що включає діагностика?
 • ортопедичний огляд людини;
 • визначення основних життєвих показників;
 • проведення функціональних тестів: визначення амплітуди рухів хребта та інших суглобів.

Це дозволяє отримати достатньо інформації про стан опорно-рухового  апарату людини, а також визначити головні причини комплексних ортопедичних порушень.

 1. Під час обстеження складається «Паспорт хребта» згідно з яким формується індивідуальна «Інструкторська карта».
 2. Також формується окрема «Діагностична карта», в якій фіксують всі дані зовнішнього ортопедичного огляду. По анатомічних точках роблять виміри центральній вісі хребта.
 3. За  результатами  діагностики для корекції ортопедичних порушень призначається індивідуальний комплекс коригуючих вправ та процедур, які можна отримати в Центрі.
 4. Вартість: 825 гривень
 5. Радимо подивитися відео зі звуком, про те, як проходить діагностика та почути більше про лікування у нашому центрі. Інтерв’ю з реабілітологом та засновницею Академія Грація – Оксаною Слінько, за посиланням

Записатися на діагностику та отримати безкоштовну консультацію по послугам Центру корекції постави можна у наших адміністраторів 0983669886.

Інші новини